Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 5 » Естафета миру
11:13
Естафета миру

4 травня учні 10-11 –их класів прийняли участь у районних Військово-спортивних змаганнях «Естафета миру» серед школярів Глибоцького району. Змагання були організовані з метою активізації профорієнтаційної роботи серед старшокласників та підготовки для подальшої служби в Збройних Силах України. Під керівництвом вчителя ЗВ школи Боднарюка М.І. Учні нашої школи змагались у шести видах військово-спортивних змагань. Команда школи посіла 6 місце серед 24 шкіл – учасниць у конкурсі. В заліку з підтягування на перекладині учень Петрюк Алекс посів ІІІ місце, а Янчук Георгій – ІІІ місце з стрільби з пневматичної гвинтівки.

Змагання проходили на високому рівні і вихованці нашої школи показали хороші результати. Переможці будуть нагороджені грамотами та медалями на святі «Останнього дзвоника» 26 травня.

Переглядів: 458 | Додав: diana_shova | Рейтинг: 0.0/0