Головна » 2018 » Жовтень » 8 » II – місце в районних змагання з футболу
10:48
II – місце в районних змагання з футболу

II – місце в районних змаганнях з футболу

24 вересня стартували районні змагання з футболи де не залишилась осторонь і збірна команди школи.

До футбольної команди були відібрані учні таких класах:

11 клас – Булига Віталій, Костюк Василь, Боднарюк Маріан, Власов Василь, Петрюк Алекс, Булига Алекс, Білецький Едуард.

10 клас – Костюк Костянтин, Постевка Дмитро.

9клас – Радукан Ілля, Попович Юрій, Русу Іван, Плантус Микола.

1. клас – Білецький Іван.

6 клас Булига Аді-Георгій.

Учасниками змагань були 26 команд з району. Регламентом змагань було передбачено матчі – 2 тайми по 20 хвилин, у разі нічиєї – пенальті. Під час першого етапу змагань команди були розподілені на групи.

Не зважаючи на не зовсім футбольну погоду, 26 вересня на стадіоні нашого села відбулися зональні ігри де суперниками нашої школи були команди з Глибоцької гімназії, Волоківської ЗОШ, Стерчеської ЗОШ .
Перший матч зіграли з Волоківської ЗОШ де у серії пенальті наша команда здобула перемогу 4:2. Другий матч зіграли з Глибоцької гімназії та виграли з рахунком 3:0 та посіли перше місце в групі і вийшли в півфінал.

5 жовтнтня на стадіоні Глибоки відбулися півфінальні та фінальні матчі. Команда нашої школи на шляху до фінали виграла з рахунком 3:0 у Луківської ЗОШ. Друга гра була зіграна з командою Карапчівського ліцею де на прикінці першого тайму капітан нашої команди Віталій Булига забив гол та виграли з рахунком 1:0.

У фіналі зустрілись з командою Камянської ЗОШ де у запеклій боротьбі матч закінчився 0:0. У серії пенальті наша команда поступилася з рахунком 3:2. Тож вітаю нашу команду з II місцем у районних змаганнях з футболу.