Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 28 » Вітаємо команду Опришенської ЗОШ з ІІ місцем у районних змаганнях з футболу серед дівчат.
13:02

Вітаємо  команду Опришенської ЗОШ з ІІ місцем у районних змаганнях  з футболу серед дівчат.

SDC12954

SDC12939

yq1e1JpDFVc

24 та 25 квітня відбулися районні змагання з футболу серед дівчат в залік  69 спартакіади школярів.

TPijUsNxbR8

q73p5QBN2To

Збірна школи у І турі грала зі Сучевенами, де виграли 3:0 та з Корчівцями, де програли 2:1, але з перевагою у забитих та пропущених м’ячів посіла І місце в групі.

JBUhKn2BnRk

У фіналі, 25 квітня, який відбувся в Турятському НВК збірна школи зустрілась зі збірною в Кам’янки, Вовчинця та Турятки. Першу гру з Кам’янкою грали в 0:0, другу гру – виграли  2:1 у Вовчинцях та у фіналі з Туряткою, де програли з рахунком 2:1