Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2024, 08:39

ОПРИШЕНСЬКА ШКОЛА

Меню сайту
Календар подій
Календар свят України. Граматика української мови
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 75
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батьківська сторінка

 

 

Информація для батьків

 

Звіт

про використанні гроші по Опришенській ЗОШ за 2017 рік

 

Електроенергія – 91533, 56

Послуги:

Інтернет – 2750 грн.

Телефон 541,14 грн.

Комплектування підручниками – 1662.00

Дезінфекція криниць – 625 грн.

Придбання:

Комп’ютерна техніка – 24200 грн.

Господарськи товари – 7850 грн.

Будівельні матеріали – 3138 грн.

Миючи засоби – 990 грн.

Дезінфікуючи засоби - 560 грн.

Фарба – 6858 грн.

Наочність (карти) – 772

Шкільна документація – 2014,25 грн.

Посуд – 542 грн.

Вугілля – 13450 грн.

Харчування учнів – 6037.51 грн.

Батьківські кошти на поточний ремонт класних приміщень – 25.500 грн.

Спонсорські кошти на фарбування огорожі та встановлення кахельної пічки в їдальні школи – 5000 грн.

 

 

Директор школи                                                М.І. Боднарюк

 

 
 
 
Дорогі мами і тата, бабусі і дідусі! Думаємо, усі ви розумієте, що основна відповідальність за дітей і онуків лежить на вас. Їм в першу чергу потрібні ваша турбота, увага, любов.  
Забезпечення безпеки сім'ї, а особливо дітей має дуже важливе значення. Саме через щоденне спілкування зі своїми дітьми ви дізнаєтеся про проблеми і питання, які їх хвилюють і, вирішуючи з ними ці проблеми, допомагаєте їм навчитися правильно поводитися в тій чи іншій ситуації.
Тому перше правило свідчить: як можна частіше розмовляйте з дітьми, допомагайте вирішувати їх, нехай навіть дріб'язкові, на вашу думку, проблеми.        
Спостерігаючи за грою дитини, ми дивимося на себе з боку. А значить, нам самим потрібно бути обережними і уважними, знаючи, що нашу дію дитина може відтворити з точністю до найдрібніших деталей. Тому, скільки б разів ви не повторювали, що постійно необхідно дотримуватись правил безпеки, дитина ніколи їх не виконає, якщо ви самі не будете чітко їх виконувати.
Тому, правило друге: якщо хочете навчити дитину правилам безпеки, перш за все самі виконуйте їх, а найкращий спосіб - власний приклад.
 
Основними правилами, якщо дитина залишається сама дома, мають бути:
 
1. На видному місці напишіть телефони, по яких він може швидко зв'язатися (ваша робота, мобільний, служба порятунку «101», міліція «102», швидка допомога «103», сусіди).  
2. Постійно повторюйте правила безпеки, влаштовуйте маленькі іспити, розбирайте помилки.  
3. Самі неухильно виконуйте правила безпеки. Будьте прикладом.  
4. Приберіть всі предмети, якими він може поранитися.  
5. Перевірте, чи не залишили ви включеною воду або газ, чи вимкнули електронагрівальні прилади.  
6. Не залишайте на видних місцях пігулки та інші ліки.  
7. Вирушаючи з будинку, прибирайте ріжучі предмети та сірники, запальнички.
       8. Навчить правильно поводитися з телевізором, комп’ютером та  електрочайником.
       9. Пояснить, що лазити в електричні розетки заборонено, а тим більше засовувати в них сторонні предмети.  
 
Бажаємо вам щастя батьківства, пишатися успіхами своїх дітей, а головне – завжди бачити їх здоровими й усміхненими. А вашим дітям побажаємо міцного здоров'я, успіхів, радісного, змістовного та безпечного відпочинку під час літніх канікул.

Безпечне використання Інтернету дітьми різного віку

До 7 років

Гарні звички у дітей виробляються вже під час перших відвідуваннь Інтернету. 

А оскільки діти дошкільного віку намагаються дотримуватись встановлених батьками правил, то це не лише впливає на їх виховання, а й сприяє розвитку користувацьких навичок. Діти віком до 7 років не завжди можуть розуміти розміщену в Інтернеті інформацію, зокрема відрізняти корисну інформацію від некорисної, наприклад, фактичний вміст від реклами. Батьки повинні допомагати своїм дітям знаходити підходящий матеріал. Діти часто не бачать різниці між використанням Інтернету або ігор та створенням малюнків на комп'ютері. Батькам потрібно встановити правила використання комп'ютера дітьми віком до 7 років. Час, проведений за комп'ютером, має бути обмеженим, щоб не шкодити здоров’ю. Комп'ютер має стояти у кімнаті, якою користуються всі члени сім’ї, наприклад у вітальні. Бажано, щоб біля дошкільнят під час використання ними Інтернету знаходився хтось із дорослих. Доступ дітей дошкільного віку до Інтернету повинен бути обмеженим знайомими сайтами, що заздалегідь визначені батьками. Більш досвідчені діти можуть шукати знайомі сайти за допомогою меню «Вибране» у веб-браузері. Найбезпечнішим рішенням є створення для дитини персонального операційного середовища, де доступ до Інтернету обмежено лише визначеними сайтами.

Від 7 до 9 років

Діти молодшого шкільного віку використовують Інтернет не лише вдома, а й у друзів та у школі. Батьки мають виробити відповідні правила щодо використання Інтернету їхніми дітьми. Діти віком від 7 до 9 років вже можуть розуміти побачене. Однак вони не вміють користуватися матеріалом, який пропонує Інтернет, зокрема матеріалом (зображеннями, текстами або звуками), який не відповідає їхнім віковим особливостям. Розповіді про це та пояснення різних речей, з якими діти можуть зіштовхнутися в Інтернеті, допоможуть їм стати відповідальними і спроможними працювати самостійно і безпечно в онлайні. Щоб допомогти своїм дітям, батьки можуть поділитися власними думками та досвідом щодо використання Інтернету. Діти у віці від 7 до 9 років ще потребують нагляду та контролю з боку батьків під час використання Інтернету. Батькам потрібно виробити правила щодо використання Інтернету їхніми дітьми, а потім коригувати їх у міру дорослішання дітей. Вдома використовувати Інтернет варто все ще у присутності батьків. Це гарантує, що вони будуть поруч з дітьми у будь-якій проблемній ситуації. Якщо комп'ютер стоїть у загальній кімнаті, використання Інтернету стає частиною повсякденного життя сім’ї. Дитина може ще не бути спроможною самостійно визначити надійність веб-сайту, тому вона повинна завжди звертатися за дозволом батьків, перш ніж розмістити особисту інформацію в Інтернеті. Чат-кімнати та інші види публічного онлайнового спілкування можуть бути все ще непідходящими для дитини. Адреса електронної пошти, використовувана у цьому віці, має бути спільною сімейною адресою електронної пошти. Створення облікового запису для дитини з обмеженими користувацькими правами допомагає їй навчитися використовувати комп'ютер самостійно. Програми фільтрування також можуть запобігти доступу до непідходящих сайтів, але батьки все ще повинні контролювати дітей під час користування ними Інтернетом.

Від 10 до 12 років

Школярі, можливо, вже знають, як використовувати Інтернет у різних цілях. Батьки можуть підтримати свою дитину, ознайомившись із сайтами, якими користуються їхні діти відома, дізнатися про їхнє хобі або інші інтереси, пов’язані з мережею. Дорослі можуть також використовувати Інтернет для планування певних подій, які стосуються всієї сім’ї. Це дає змогу батькам і дітям обговорювати сайти, які є надійними і заслуговують на довіру, а також де можна знайти достовірну та якісну інформацію. Щоб дізнатися, як перевірити веб-сайт, скористайтеся порадами, що містяться за адресою http://www.demos-internet.ru/services.ssl.description.html. Діти у віці від 10 до 12 років все ще потребують контролю з боку батьків, а також мають дотримуватись правил використання Інтернету. Однак деякі діти можуть порушувати правила й уникати нагляду батьків, якщо вони вважатимуть, що їх занадто обмежують або не задовольняють їхні потреби. Батьки мають домовитись із дітьми про те, що їм дозволено робити в Інтернеті, а що - ні. Приклади: відповідальність відправника повідомлення, завантаження файлів і авторські права, встановлення програм. Узгодьте з дітьми, яку особисту інформацію вони можуть розміщувати в Інтернеті, а також розкажіть їм про ризики, пов'язані з розкриттям такої інформації. Діти вже зацікавлені у використанні чатів або IRC, тому батьки повинні розповідати їм про безпечне спілкування, а також слідкувати за тим, як їхня дитина спілкується в онлайні. Багато дітей є цікавими і допитливими, тому батьки такім дітям особливо мають наголосити на потребі безпечного й обережного використання Інтернету. Необхідно регулярно оновлювати засоби безпеки комп’ютера.

Від 13 до 15 років

Для дітей у цьому віці Інтернет стає частиною їхнього життя. Вони знайомляться з новими людьми і проводять чимало часу в онлайні, шукають необхідну інформацію, яка має відношення до їхньої шкільної роботи або відповідає їхнім інтересам. Завдяки більш високому рівню грамотності це відкриває багато можливостей використання Інтернету. Іноді батькам важко дізнатися про те, що роблять їхні діти в онлайні. У цьому віці діти також йдуть на ризик і випробовують свої можливості — технічні обмеження і заборони можуть не бути ефективним шляхом підвищення безпеки в онлайні. 13-15-річні діти можуть тримати у секреті те, що вони роблять в Інтернеті, особливо якщо батьки раніше не цікавилися, як їхня дитина використовує мережу. Тому важливим є відкрите спілкування і зацікавленість батьків у тому, що робить дитина в Інтернеті. Діти у віці від 13 до 15 років, як і раніше, повинні дотримуватися встановлених правил використання Інтернету. Деякі підлітки все ще не можуть оцінювати деякі речі й потребують поради дорослої людини, наприклад, у таких питаннях, як розміщення особистих даних в онлайні. Питання етики і відповідальність користувача Інтернету є більш важливими темами для розмови. Наприклад, незаконні завантаження, етикет у мережі та авторські права. Діти мають нести відповідальність за те, що вони публікують в онлайні, включаючи їхню особисту інформацію або інформацію, яка може бути незаконною. Батьки повинні проявляти до «онлайнових друзів» дитини інтерес. Також їм варто знати, хто та людина, з якою їхня дитина познайомилася в онлайні та збирається зустрітися. Батькам слід уникати занадто емоційних реакцій, навіть якщо вони дізнаються про те, що трапилося щось «неприємне», коли їхня дитина була в онлайні. Батьки все ще можуть скеровувати дитину до відповідного вмісту. Наприклад, існують гарні доступні онлайнові ресурси про сексуальність та здоров'я, призначені для молодіжної аудиторії. Молодь має бути упевнена в тому, що вони можуть поговорити з батьками про будь-що, що примушує їх почувати себе незручно в онлайні.

 

 
 
 
 
Якщо маєте потребу любити – ідіть працювати в школу.

Школа має бути готова до нового навчального року ще до того, як починають святити яблука.

Освіта – це надія кожної країни, а нашої – ще й остання.

Найбільша проблема в освіті – вчити вчителя.

Тричі на день поцілувати дитину і є програма виховання.

Є дві дороги державного значення – дорога до школи і дорога до храму.

Учителем стають після першої врятованої дитячої мрії.

Учень в школі не наочний посібник педагогічних інновацій, а маленька, вразлива людина, яка чекає тепла.

Першокласники за партами – в’язні замкнутого простору.

Кого повинна готувати школа? – А кого потрібно?

Якщо дзвінок на перерву для вчителя, то для кого свято останнього дзвоника?

Єдині, хто можуть нас чогось навчити – це діти.

Головне – навчити дітей радіти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Робота з батьками
 
Фотографія 1  Фотографія 1
 

 

 

 

 * батьківська рада;                                               

 

 * батьківські збори;

 

 * консультативна робота з батьками 

 

(індивідуальні консультації);

 

 * психологічна просвіта 

 

(виступи на батьківських зборах);

 

  *телефон довіри 

 

(психологічна допомога в

 

екстрених ситуаціях);

 

  * соціологічні дослідження серед батьків.

 

6 способів для мотивації вашої дитини

виконувати домашнє завдання

З початком нового навчального року для багатьох батьків починається «війна» з дітьми. Виною цьому домашні завдання та їх виконання. У дітей ніколи не буває бажання витрачати час на їх виконання, адже вони з таким же успіхом можуть потратити цей час на прогулянки з друзями, сидіння за комп’ютером або перед телевізором.

Для багатьох батьків це серйозна проблема. Їм приходиться кожної ночі перевіряти наявність виконання домашніх завдань або стояти над своєю дитиною, щоб впевнитися, що завдання будуть виконані. Це дуже важко для обох сторін.

Життя стає набагато простішим, коли знаходиться спосіб мотивувати своїх дітей на виконання домашніх завдань. В багатьох сім’ях мотивація діє ефективніше ніж покарання.

1.   Встановити постійний час для виконання домашнього завдання. Це повинно привчити дітей до раціонального використання часу. Цієї вимоги треба дотримуватися регулярно. В цей час телевізор, комп’ютер та інші відволікаючі фактори повинні бути усунені.

2.   Придумайте систему винагород. Ви можете запропонувати винагороду за виконання домашнього завдання у встановлений час, за виконання роботи без помилок тощо. Подумайте, щоб могло стати гарною винагородою та змінюйте її за необхідності змінити мотивацію.

3.   Відповідна винагорода. Це особливо важливо, якщо виконання завдання стає проблемою. Повне виконання заслужує винагороди; повільна робота або відмова закінчиться втратою довіри та стимулювання з боку батьків.

4.   Треба знайти оптимальний варіант стимулювання або винагороди для дитини. Тим більше, що ваш тиждень відносно домашньої роботи розплановано, то не обов’язково щодня винагороджувати дитину. Ви можете встановити свої «правила», наприклад, дитина увесь тиждень працює, щоб отримати винагороду на вихідних.

5.   Будьте наполегливішими. Навіть якщо ваша дитина, будь яким чином, опирається новим правилам, ви повинні стояти на своєму. Якщо ви самі приймете нові правила, то й діти згодом приймуть їх. Декілька днів «битв» відносно домашніх завдань, навіть якщо вони дуже серйозні, принесуть свої плоди.

6.   Будьте завжди поряд. У дітей дуже часто виникають питання по виконанню домашніх завдань. В ідеалі ви хочете, щоб вони самі зрозуміли, як зробити роботу, але буде краще, якщо ви допоможете їм зрозуміти, про що запитується або, ще краще, покажете дитині як вирішити, наприклад, задачу. Ви допоможете дитині раз або два, а на третій він все виконає сам.

Окрім того, вам може допомогти правильний вибір «винагороди» за старання дитини. Наприклад, додатковий час біля телевізора чи за комп’ютером. Але все ж таки кращою винагородою для дитини та і для вас буде час, який ви проведете разом всією сім’єю. Спільний похід в парк чи музей, настільна гра в повному складі та й інші винагороди надихнуть вашу дитину швидше й краще виконувати свої домашні завдання.

 
 
ТЕМАТИКА  БАТЬКІВСЬКИХ  ЗБОРІВ  
«Роль сім’ї у забезпеченні здоров’я дітей»,
 «Як оцінювати шкільні успіхи своїх дітей»,
«Сучасне виховання в родині»,
«Значення спілкування в розвитку особистісних якостей дитини,
«Ціннісне ставлення дитини до суспільства і держави»,
«Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних звичаїв і традицій».
 
 
Вхід на сайт
ВІТАННЯ
Пошук
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • ...

    Copyright MyCorp © 2024